Royal


Notice: Undefined variable: image in /home/klient.dhosting.pl/zpolotem/polishfloors.pl/public_html/wp-content/themes/polishfloors/header.php on line 92
Royal

Linia Royals to deski podłogowe ręcznie postarzane, podkreślające szlachetne piękno dębowych słoi. W złożonym procesie produkcji wykorzystywane są najbardziej zaawansowane techniki postarzania drewna.

Deski podłogowe z kolekcji Royals są wyjątkowo wykończone, co zapewnia im nie tylko wysoką trwałość i charakterystyczny wygląd, ale również decyduje o ich unikalnych cechach.


Notice: Undefined variable: image in /home/klient.dhosting.pl/zpolotem/polishfloors.pl/public_html/wp-content/themes/polishfloors/header.php on line 127

Naturals


Notice: Undefined variable: image in /home/klient.dhosting.pl/zpolotem/polishfloors.pl/public_html/wp-content/themes/polishfloors/header.php on line 92
Naturals

Deski podłogowe z kolekcji Naturals to perfekcyjna harmonia pomiędzy naturalnym pięknem, a trwałością i łatwością utrzymania.

Pozwalają przez długie lata cieszyć się dyskretnym urokiem i ciepłem drewna, jednocześnie ograniczając do minimum konieczność prowadzenia skomplikowanej renowacji.


Notice: Undefined variable: image in /home/klient.dhosting.pl/zpolotem/polishfloors.pl/public_html/wp-content/themes/polishfloors/header.php on line 127

Mountain


Notice: Undefined variable: image in /home/klient.dhosting.pl/zpolotem/polishfloors.pl/public_html/wp-content/themes/polishfloors/header.php on line 92
Mountain

Naturalne deski podłogowe to nie tylko ponadczasowe piękno i niepowtarzalny styl, ale również trwałość i odporność na uszkodzenia.

Te wszystkie cechy łączą sobie podłogi drewniane z kolekcji Mountain, które swoją wyjątkową trwałość zawdzięczają m.in. procesom wypalania, a unikalny wygląd – zastosowaniu najwyższej jakości drewna.


Notice: Undefined variable: image in /home/klient.dhosting.pl/zpolotem/polishfloors.pl/public_html/wp-content/themes/polishfloors/header.php on line 127

PANELS

PANELS

Każdy z naszych paneli jest starannie zaprojektowany i wykonany z najwyższej jakości drewna dębowego, co zapewnia im trwałość i wyjątkową estetykę na lata.

Dzięki nim Twoje wnętrza nabiorą niepowtarzalnego charakteru, a pomieszczenia nabiorą nowego, eleganckiego wymiaru. Stwórzmy przestrzeń, która zachwyci każdego gościa.

Aktualności, porady, inspiracje

- POLISH FLOORS

Notice: Undefined variable: realizations in /home/klient.dhosting.pl/zpolotem/polishfloors.pl/public_html/wp-content/themes/polishfloors/single.php on line 10

Na co zwrócić uwagę przy zakupie drewnianej podłogi

Zakup podłogi drewnianej to poważna inwestycja, która musi być przemyślana nie tylko pod kątem estetycznym. Warto również zastanowić się, gdzie kupić wymarzoną podłogę z desek, by być pewnym, że otrzymamy produkt najwyższej jakości, który posłuży nam przez lata.

Podłogi drewniane od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Wynika to przede wszystkim z ich niepowtarzalnego charakteru i elegancji, której nie da się podrobić, stosując panele podłogowe. Podłogi z desek drewnianych wprowadzają do domu czy mieszkania poczucie obcowania z naturą, a do tego umożliwiają dostosowanie praktycznie do wszystkich trendów aranżacyjnych.

Dzięki różnorodnym procesom technologicznym możemy wybierać pomiędzy deskami utrzymanymi w różnej stylistyce, różniącymi się między sobą nie tylko wielkością i widocznością słojów, ale też barwą, fakturą czy szerokością desek. Gdzie zatem szukać idealnej podłogi drewnianej, która spełni wszystkie nasze oczekiwania – zarówno pod kątem estetyki, jak i trwałości?

Doświadczenie i renoma to podstawa

Nie ma się co oszukiwać – decyzja o pokryciu podłogi deską z naturalnego drewna wiąże się z pewnymi kosztami, które są bezsprzecznie wyższe niż w przypadku położenia paneli. Musimy więc być pewni, że płacimy za produkt najwyższej jakości, który przez lata nie utraci swoich właściwości i będzie nas wciąż zachwycał swym naturalnym pięknem. Dlatego tak ważny jest wybór firmy, w której kupimy naszą podłogę drewnianą.

Polecamy postawić na przedsiębiorstwo, które w produkcji podłóg drewnianych posiada duże doświadczenie – korzystając z usług anonimowych tartaków czy małych producentów, wytwarzających podłogi na niewielką skalę, możemy otrzymać niższą cenę, ale na to nie możemy być pewni jakości ani powtarzalności ich procesów produkcyjnych. Tymczasem duże firmy, które od lat specjalizują się w produkcji podłóg drewnianych, dysponują zaawansowanymi parkami maszynowymi, posiadają przetestowane i sprawdzone procedury wytwarzania i zabezpieczania desek, a ich produkty objęte są gwarancją.

W ofercie takiego przedsiębiorstwa znajdziemy zazwyczaj szeroki wachlarz podłóg drewnianych, które różnią się wieloma parametrami – i chodzi nie tylko np. o szerokość desek, ale również ich strukturę, odcień czy indywidualne dla danej kolekcji cechy charakterystyczne (np. podłogi ręcznie postarzane w procesie wypalania i chlorowania, dzięki czemu uzyskują unikatową barwę). To ważne, bo dzięki dużej różnorodności oferowanych podłóg będziemy mogli idealnie dopasować deski podłogowe do charakteru wnętrza i stylistyki wyposażenia.

Postaw na pełen wachlarz usług

Decydując się na wybór firmy, w której zamówimy naszą wymarzoną podłogę z drewna, warto skorzystać z oferty przedsiębiorstwa, które nie ogranicza się tylko i wyłącznie do produkcji desek podłogowych. Nie mniej ważne jest profesjonalne doradztwo w zakresie montażu podłogi i jej konserwacji, a także wyboru konkretnej kolekcji i produktu.

Dlaczego to takie istotne? Ponieważ na wygląd podłogi drewnianej na przestrzeni lat wpływ ma wiele czynników – między innymi ekspozycja na światło słoneczne, narażenie na uszkodzenia czy metody pielęgnacji. Warto wiedzieć, którą podłogę drewnianą łatwo uzupełnić w razie uszkodzeń, która charakteryzuje się wyjątkowo łatwą konserwacją, a która zmienia kolor pod wpływem działania słońca bądź długotrwałych procesów chemicznych, uruchomionych w procesach produkcyjnych.

Dobrze więc mieć świadomość, że ostateczny kolor wielu podłóg drewnianych niekoniecznie będzie taki sam jak ten, który widzimy na deskach, świeżo otrzymanych od producenta – to pozwala uniknąć rozczarowania i niepokoju po zakupie drewnianej podłogi. Ponieważ jednak wiele osób nie jest tego świadomych, tak ważna jest rola profesjonalnego doradcy, który poprowadzi nas przez cały proces doboru wymarzonej podłogi z desek.

Gdzie nie kupować podłóg drewnianych?

Wiemy już, dlaczego warto zdecydować się na zakup podłogi z drewna w firmie z dużym doświadczeniem, specjalizującej się właśnie w produkcji desek drewnianych. Warto jednak również wiedzieć, dlaczego markety nie są dobrym miejscem zakupu podłóg z drewna.

Wynika to przede wszystkim z nieodpowiednich warunków przechowywania – wielkie hale magazynowe w marketach mają na ogół niewłaściwą wilgotność i temperaturę, co może niekorzystnie wpływać na jakość desek podłogowych (np. odkształcanie się drewna). Dodatkowo sprzedawcy, mając w ofercie wiele produktów różnych firm, na ogół nie potrafią satysfakcjonując odpowiedzieć na pytanie, czym wyróżnia się dana kolekcja, jakie są jej wady i zalety, w jaki sposób ułożyć daną podłogę lub jak ją konserwować.

Podsumowując

naszym zdaniem podłogę drewnianą najlepiej kupić nie w markecie czy w firmie agregującej oferty wielu producentów, ale bezpośrednio u dystrybutora, który zajmuje się sprzedażą produktów konkretnego przedsiębiorstwa produkcyjnego. Nawet ograniczając się do oferty jednej firmy wciąż mamy do wyboru bardzo wiele faktur, szerokości desek czy odcieni, dzięki czemu bez trudu dostosujemy podłogę do każdego wnętrza, a jednocześnie unikniemy przeładowania szczegółami, porównując propozycje wielu firm. Mamy też pewność, że przedstawiciel producenta doskonale zna swój produkt, dzięki czemu będzie nam w stanie zapewnić fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej kolekcji.

POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

zobacz film

Tworzymy dla Was

Jesteśmy czołowym producentem podłóg drewnianych w Polsce i na świecie. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości podłóg dębowych i jesionowych dostosowanych do Państwa preferencji.